Hakkımızda

Şirketimiz faaliyet gösterdiği süre içerisinde büyümekte, gelişmekte ve sadece pazar segmenti olarak değil, bütün bir ekip olarak daha iyi olmak için çalışmaktadır.

1993-cü ildə yaranmış fabrikimizi cəsarətlə ağac istehsalı ilə məşğul olan Azərbaycan fabriklərinin lideri adlandırmaq olar.

Şirkete "European Doors" adını vermemiz tesadüf değil. Fabrikamız üretimde Avrupa teknolojisi ve ekipmanları kullanmaktadır. Ürünlerimizin üretiminde, ürünün kalitesini artıran, Avrupa ve dünya standartlarına uygun hale getiren dijital kontrol yazılımı ile çalışan yüksek kaliteli cihazlar kullanılmaktadır.

Fabrikamız mevcut anlaşmalar çerçevesinde hammadde üretimi ve montajı için gerekli ürün, boya ve aksesuarların yanı sıra İtalya, Türkiye, İran, Rusya, Gürcistan gibi yabancı firmalardan aksesuar satın almaktadır. Bu, her yıl ürün yelpazemizi genişletmemize ve müşterilerimize çok çeşitli kapı, pencere, ev, ofis ve bahçe mobilyaları, yerli ve yabancı malzemeler, çevre dostu plastik ve demir ürünler sunmamızı sağlar.

Zaman geçiyor ve değişiyor ve bugün ülkemizde ustalarımızın yaptığı ürünlerin kalitesi yabancı muadillerinin gerisinde kalmıyor. Dış donanım ile yapılmış olup, çok uygun fiyata müşteriye sunulmaktadır. Bu yüzden bugün yerel üreticileri tercih ediyoruz.

Şu anda fabrikamızda 200'den fazla usta ve işçi istihdam edilmektedir. Çerçevelerin, bordürlerin, bağlantı parçalarının montajı dahil montaj işleri, montajcılar tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Şu anda fabrikamızda yaklaşık 80 tesisatçı çalışmaktadır.

Uzmanlarımız müşterilerimizin tüm isteklerine özel önem verir ve en hassas gereksinimleri bile karşılamaya çalışır. Sessiz bir klasik formu tercih edeceksiniz veya herhangi bir yeni fikir sunacaksınız veya sunduğumuz rahat, zarif ve sıradışı yüzlerce tasarım arasından seçim yapacaksınız - her şey size bağlı. Bu amaçla fabrikamızda yaklaşık 30 yönetici, tasarımcı ve teknoloji mühendisi istihdam edilmektedir.

Bugün Avrupa Kapıları müşterilerine çok çeşitli kapı, pencere, ev, ofis ve bahçe mobilyaları, yerli ve yabancı malzemeler, çevre dostu plastik ve demir ürünler sunmaktadır.